Jdi na obsah Jdi na menu
 


Americká chalupa

176 stran si můžete koupit v každém dobrém knihkupectví nebo objednat na dobírku canistr@atlas.cz za konečnou cenu 199 Kč.
Poštovné ani balné si neúčtujeme.

chalupa_obalka3d.jpgAutor knihy Václav Větvička je nejen jmenovec, ale i synovec známého botanika Václava Větvičky. Několik let pravidelně posílal do Psa své příhody s ohařem Baskem a posléze Brutíkem. Texty Václava Větvičky si našly čtenáře a nejeden z nich litoval, že všechno skončilo... Proto obě upřímně doufáme, že knížka  Americká chalupa potěší všechny příznivce páně Větvičkova břitkého pera. Sarkasmus, s jakým popisuje "zemi neomezených možností", dá vaší bránici hodně zabrat... alespoň doufáme :-)
 
Ve své třetí knize (kromě několika kuchařek) líčí Václav Větvička své peripetie se stavěním domu v americkém Louisville. S ironií sobě vlastní popisuje krok za krokem od nápadu své ženy, že chce dům, až po péči o trávník, který podléhá neuvěřitelnému množství předpisů a nařízení. Máte-li rádi styl psaní Františka Nepila - nebudete zklamáni... Pokud jste rovněž někdy něco budovali nebo se k tomu chystáte (a nemusí to být hned dům, stačí zahradní gril...) začněte "odbornou literaturou" od Václava Větvičky. Návdavkem je předmluva autorova strýce, který se nejen pozastavuje nad tím, jak rozeznat jednoho Václava Větvičku od druhého, ale hlavně vzpomíná na psy, kteří se v jejich rodině kdy vyskytovali. V Americké chalupě totiž nechybí ani Brutík...

Kniha je ilustrovaná a jako odpočinkové čtení vás určitě nezklame.

>> Vydali jsme – kompletní nabídka našich knih