Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dřeváček aneb jak se chovat ke psům

Na adrese canistr@atlas.cz si lze knihu Dřeváček objednat
za 220 korun na dobírkuPoštovné ani balné neúčtujeme.
 

ObrazekDřeváček je v pořadí již čtvrtá kniha Cyrily Karpfové a podle našeho soudu možná nejzásadnější – snaží se naučit čtenáře, jak se správně chovat ke psům. Dřeváček není výlučně dětská knížka, Dřeváček je pro všechny. Alespoň tak bych si to moc přála.

Ukázka z knihy – možno i tisknout (PDF)

Cyrila Karpfová byla dlouholetou chovatelkou pražských krysaříků a její Bucefal a Atilla se stali doslova legendami. Tak vychované krysaříčky jsme skutečně u nikoho jiného neviděli.

Mnoho let jsme se setkávaly nejen na výstavách, ale také v redakci časopisu Pes přítel člověka, kde Dřeváček vycházel na pokračování. U čtenářů měl velký ohlas, a proto nám přišlo přirozené vydat ho také knižně. Cyrila Karpfová se totiž dokáže neopakovatelným způsobem přiblížit dětské mentalitě. Má děti velmi ráda. Svým moudrým a laskavým přístupem jim dokáže vytknout chyby, ale zároveň hned nabídne správné řešení.

Český rozhlas Plzeň uvedl ve svém rozhlasovém pořadu Literární doteky ukázku z vybrané kapitoly Dřeváčka. Děkujeme! (MP3)

O Dřeváčkovi se také zmínil člen souboru divadla Járy Cimrmana Miloň Čepelka, který pravidelně připravuje Knižní hitparádu na Country rádiu. (MP3)

 

>> Vydali jsme – kompletní nabídka našich knih